Projekty graficzne

Projektowanie graficzne

Projekty graficzne, które Ci się spodobają i oczarują Twoich klientów

Wykonamy dla Ciebie projekt, który przyciągnie uwagę, będzie estetycznie wykonany, wpłynie pozytywnie na wizerunek Twojej firmy, produktu lub usługi. Projekt z pomysłem, nieszablonowy, z wyczuciem stylu.

Realizowaliśmy projekty dla wielu branż, firm świadczących różne usługi oraz oferujących wiele różnorodnych produktów. Tworzymy projekty graficzne dopasowane do potrzeb. Realizujemy je od podstaw lub poprawiamy te które już istnieją.

Podchodzimy elastycznie do każdego zlecenia. Masz z nami wyśmienity kontakt od początku, od etapu pomysłu, poprzez wykonanie, ewentualne modyfikacje po finalne przygotowanie projektu np. do druku, czy publikacji w Internecie.

Projekty graficzne, które możemy dla Ciebie wykonać

Projekty identyfikacji wizualnej firmy

Identyfikacja wizualna

Oferujemy przygotowanie spójnej identyfikacji wizualnej firmy od podstaw jak i jej odświeżenie. Pracujemy nad wszystkimi elementami: kolory, typografia, logotyp, materiały reklamowe.

Projekty materiałów reklamowych

Materiały reklamowe

Wykonujemy projekty graficzne ulotek, plakatów, folderów reklamowych, wizytówek, biznes kart, rollupów i wielu innych materiałów reklamowych. Tworzymy materiały do druku jak i cyfrowe.

Projekty graficzne stron www

Projekty stron www i sklepów

Projektujemy nowoczesne strony www i sklepy internetowe z przemyślanym układem, dopasowaną kolorystyką i typografią. Projekty estetyczne, dopasowane do branży i tematyki strony.

Prokety Social Media

Projekty Social Media

Wykonujemy projekty graficzne na potrzeby mediów społecznościowych tj. zdjęcia w tle, grafiki do postów, kreacje reklamowe, posty na Instagram, grafiki na Youtube i wiele innych.

Reklama wielkoformatowa

Reklama outdoor

Tworzymy projekty i wizualizacje na potrzeby reklamy zewnętrznej wielkoformatowej tj. billboardy, banery reklamowe, a także reklamy na witryny sklepowe i inne.

Obróbka graficzna zdjęć

Obróbka / retusz zdjęć

Zapewniamy usługi obróbki i retuszu zdjęć do strony www, do sklepu internetowego, do materiału reklamowego. Usuwamy tła, poprawiamy kolorystykę, modyfikujemy wybrane elementy.

Ostatnie realizacje

Projekt graficzny Projekt graficzny Projekt graficzny Projekt graficzny Projekt graficzny Projekt graficzny Projekt graficzny Projekt graficzny

Zobacz więcej

faq

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Ile czasu zajmuje wykonanie projektu?

  Czas potrzebny na wykonanie projektu zależny jest głównie od jego rodzaju, wariantów czy techniki wykonania. Zawsze ustalany jest indywidualnie. Większość projektów udaje nam się z powodzeniem realizować w przeciągu kilku dni roboczych.

 • Nie mam zdjęć do projektu?

  To nie problem. W swoich pracach wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia pochodzące z banku zdjęć. To pozwala nam dopasować grafiki do danej tematyki projektu.

 • Materiały do projektu jak przesłać?

  Większość materiałów do projektu wystarczy przesłać nam na adres e-mail, lub korzystając z serwisów takich jak dysk google, czy wetransfer. W przypadku większych załączników udostępniamy naszym klientom możliwość wrzucenia materiałów bezpośrednio na nasz serwer ftp.

 • Poprawki w projekcie - czy są możliwe?

  Tak, jak najbardziej. Nie limitujemy poprawek w projekcie graficznym,  ani nie naliczamy za to dodatkowych opłat. Projekt w 100% musi spełniać wymagania i się podobać.

 • Koszt wykonania projektu

  Cena wykonania projektu ustalana jest zawsze indywidualnie. Uwzględniamy w niej czas potrzebny na jego przygotowanie, rodzaj projektu, zakup niezbędnych zdjęć czy grafik, jak również inne aspekty.

Chciałbyś stworzyć coś wyjątkowego?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie telefon531 828 775

Szybka wycena