Strony www

Projektowanie stron www

Projektowanie oraz tworzenie stron internetowych dla firm to niewątpliwie nasza specjalność.

Projekt wykonujemy kompleksowo, zaczynając od dokładniej analizy potrzeb Twojej firmy, branży, a także grupy docelowej do jakiej ma być kierowana strona.

W następnym etapie projektujemy wygląd i układ elementów na stronie, dobieramy kolorystykę. Dbamy aby strona była przyjazna dla użytkownika, mógł na niej szybko znaleźć szukane przez niego informacje oraz skontaktować się z Tobą.

Kolejnymi etapami są prace programistyczne nad wdrożeniem projektu do systemu CMS, optymalizacja pod urządzenia mobilne, sprawdzenie poprawności działania na różnych przeglądarkach i systemach operacyjnych, prace nad dodaniem wszystkich treści i zdjęć zgodnie z zasadami semantyki.

Etapem finalnym jest testowanie działania strony oraz umieszczenie jej na serwerze docelowym, a także zgłoszenie strony do wyszukiwarek.


Projekt i wykonanie strony www dla Twojej firmy

Sprawdź co znajdziesz w naszej ofercie:

Projekt graficzny

Projekt graficzny przygotowany od podstaw, wg Twoich wytycznych, nawiązujący do branży Twojej firmy, podkreślający Twoje produkty, usługi, a także ułatwiający Twoim klientom dotarcie do kluczowych informacji
o Twojej firmie i jej ofercie.

Responsive Web Design

Strona w pełni responsywna. Działająca poprawnie na każdym urządzeniu. Zgodna z aktualnymi wytycznymi google, dzięki czemu również lepiej oceniana przez algorytmy wyszukiwarki. Zoptymalizowana do szybkiego działania.

System CMS

Elastyczny, nowoczesny, oraz łatwy w obsłudze system CMS. Wyposażony w szereg modułów i funkcjonalności pozwalających edycję i dodawanie treści w dowolne miejsce na stronie! Przygotowany do rozbudowy o dowolną funkcjonalność.

Integracje z social media

Zintegrujemy stronę www z mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Google+, Twitter, jak również z innymi według Twoich potrzeb. Wszystko po to abyś mógł być na bieżąco z Twoimi klientami.

Optymalizacja SEO

Zoptymalizujemy stronę pod względem treści i zasad semantyki, jak również pod względem technicznym. Wszystko po to aby strona była dobrze oceniana przez wyszukiwarkę, co przełoży się na lepsze wyniki Twojej firmy w wyszukiwarkach.

Wsparcie techniczne

Przez 12 miesięcy oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne oraz pomoc z obsługą strony. Dzięki temu nie musisz martwić się o problemy z działaniem strony, czy jej aktualizację. My o to zadbamy i pomożemy Ci w obsłudze!

Serwer i domena

Uruchomimy i skonfigurujemy stronę na wybranym przez Ciebie serwerze. Jeśli nie posiadasz domeny i serwera zajmiemy się rejestracją tych usług za Ciebie. Wybierzemy odpowiedni pakiet w najlepszej cenie.

Zabezpieczenia

Kładziemy duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa stron internetowych. Zadbamy o to i odpowiednio zabezpieczymy Twoją stronę przed nieautoryzowanym dostępem i próbami ataków.


Nie oferujemy pakietów wykonania, przez które musisz zastanawiać się czy kupić mniejszy czy większy, i wybierać czy z czegoś zrezygnować czy nie.

Liczy się dla nas Twoje zadowolenie i korzyści jakie możesz zyskać z dobrze wykonanej strony internetowej Twojej firmy. Oferujemy Ci wykonanie strony internetowej kompleksowo, zgodnie z aktualnymi trendami, według aktualnych technologii oraz standardów.

Wyposażonej w wszystko to co niezbędne aby Twoja firma dobrze reprezentowała Cię w internecie, pozytywnie wpływała na odbiór przez Twoich klientów, a także zachęcała do  skorzystania z Twojej oferty i napędzała sprzedaż Twoich usług lub produktów.


FAQ

Ile czasu zajme wykonanie strony?

Czas wykonania strony zależy od wielu czynników. Przeważnie mieści się w przedziale od 5-10 dni roboczych. Przy mocno rozbudowanych stronach, konieczności przygotowania wielu wersji językowych, dedykowanych rozwiązań przygotowanie strony może zająć nawet miesiąc lub więcej.

Co znajduje się w wsparciu technicznym?

W ramach wsparcia technicznego i opieki nad stroną, dbamy o aspekty techniczne funkcjonującej strony zarówno ze pod względem systemu CMS jak i konfiguracji serwera na którym działa strona.

Pomagamy również przy obsłudze treści i rozbudowie strony. Na bieżąco śledzimy też jej poprawną widoczność dla wyszukiwarek. Wsparcie techniczne jest bezpłatne i dostępne przez 7 dni w tygodniu.

Pomoc techniczna świadczona jest przez administratorów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu nasi klienci mają pewność że zawsze uzyskają fachową pomoc.

Czy są jakieś limity w projekcie graficznym?

Wykonujemy jeden projekt bez limitów poprawek i zmian. Projekt graficzny strony tworzymy zawsze od podstaw i do uzyskania pełnego zadowolenia klienta. Nie naliczamy dodatkowych opłat za jakiekolwiek zmiany w projekcie, nawet w funkcjonującej już roboczej wersji online.

Kiedy następuje rozliczenie i czy otrzymam fakturę?

W większości przypadków rozliczenie jest na końcu projektu. Podchodzimy bardzo partnersko do naszych klientów, nie wymuszamy zaliczek ani przedpłat. Nasi klienci muszą najpierw zobaczyć co możemy zaoferować i sprawdzić jak z nami się współpracuje. Po zakończeniu projektu wystawiamy pełną Fakturę Vat. Oczywiście umożliwamy również podpisanie umowy na wykonanie strony.

Nie mam treści na stronę?

To nie problem. Zajmiemy się również odpowiednim przygotowaniem treści na stronę. Posiadamy doświadczenie przy realizacji wielu projektów dla wielu branż, dzięki czemu jesteśmy w stanie napisać atrakcyjne treści nie tylko dla użytkowników strony, ale również dla wyszukiwarek.

W jakich technolgiach będzie napisana strona?

Projekty stron tworzymy z użyciem technologii takich jak HTML5, Less CSS, Jquery, PHP 7. Najnowsze i aktualne standardy dają gwarancję na szybkie, sprawne oraz bezproblemowe działanie strony na różnych urządzeniach i na wiele lat.

Optymalizacja SEO - co się w niej znajdzie?

Optymalizacja SEO strony to szereg działań mających polepszyć jej ocenę przez wyszukiwarki pod względem treści jak i technicznym. W projekcie zapewniamy m.in: odpowiednie semantyczne ułożenie treści na stronie, przyjazne adresy url, minimalizację plików składowych strony oraz ich ograniczenie do niezbędnego minimum, optymalizacja grafik, unikalne tytuły i opisy dla każdej podstrony, automatyczne generowanie mapy strony, funkcje pamięci podręcznej i przekierowań.

Jak będę mógł obsługiwać treść na stronie?

Praktycznie każda wykonana przez nas strona posiada system CMS. Jest to elastyczny, napisany w najnowszych technologiach system, bardzo prosty i wygodny w obłudze a także dostępny w języku Polskim. Na koniec projektu zapewniamy pełne przeszkolenie z jego obsługi. Zawsze też można do nas napisać, zadzwonić, lub poprzez połączenie zdalne uzyskać pomoc w jego obłudze bez dodatkowych kosztów. Na życzenie tworzymy również materiały video, z tutorialami dotyczącymi obsługi strony, co znacznie ułatwia późniejszą edycję.

Czy jest możliwość utworzenia wersji językowych?

Tak jak najbardziej. System CMS umożliwia łatwy i stosunkowo szybki sposób na dodanie wersji językowych.

Oczywiscie możemy je dodać od razu przy tworzeniu strony lub w przyszłości.

Ile kosztuje wykonanie strony www?

Na koszt wykonania strony internetowej składa się wiele czynników. To m.in jej rodzaj, ilość zakładek, funkcjonalności, wersje językowe. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie na podstawie krótkiego briefu lub podczas rozmowy / spotkania. Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza wyceny, który pozwala nam w krótkim czasie przedstawić ofertę: kliknij

Zobacz nasze wybrane projekty stron

Zainteresowała Cię nasza oferta?

zadzwoń do nas:

+48 531 828 775

napisz wiadomość

formularz kontaktowy

© 2013-2018 Nillo Design Studio - Projektowanie  i Tworzenie stron www Brzesko | Tarnów | Bochnia | Projektowanie graficzne

Polityka prywatności

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Rozumiem