Projektowanie i tworzenie stron www

Projektowanie i tworzenie stron www

Strona internetowa, która spodoba się Tobie i zachwyci Twoich klientów

Projektujemy i tworzymy strony internetowe które są przyjazne dla użytkowników, łatwo się je obsługuje, wyglądają atrakcyjnie wizualnie, mają przemyślany, przejrzysty układ, a także nie brakuje im wszystkich niezbędnych funkcjonalności. Tworząc stronę dbamy nie tylko o to aby ładnie wyglądała ale również szybko działała oraz była bezpieczna. Kładziemy duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa oraz wydajności stosując najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania. Nie zapominamy o SEO. Przygotowujemy odpowiedni semantyczny kod, wdrażamy rozwiązania wspomagające widoczność i wpływające na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Każdą stronę opieramy o nowoczesny i łatwy w obsłudze system CMS, dzięki któremu w prosty sposób możesz aktualizować dowolną treść w wygodny sposób bez konieczności znajomości skomplikowanych zagadnień. Liczy się dla nas Twoje zadowolenie i korzyści jakie możesz zyskać z dobrze wykonanej strony internetowej. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie techniczne i w obsłudze strony po jej wykonaniu.

Tworzymy przemyślane, starannie zaprojektowane
łatwe w zarządzaniu strony www

Projekt graficzny strony www

Projekt graficzny

Estetyczny projekt graficzny przygotowany od podstaw, wg Twoich wytycznych, nawiązujący do branży, podkreślający Twoje produkty, usługi, o przemyślanym układzie.

RWD - strona responsywna

Wersja responsywna

Strona w pełni responsywna, Działająca poprawnie na każdym urządzeniu. Zgodna z aktualnymi wytycznymi Google, dzięki czemu również lepiej oceniana przez algorytmy wyszukiwarki.

System CMS

System CMS

Elastyczny, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze system CMS. Wyposażony w szereg modułów i funkcjonalności pozwalających na edycję i dodawanie treści. Bezpieczny i wydajny.

Integracje z Social Media

Integracje z social media

Integracja strony www z mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Instagram, Twitter. Wszystko po to abyś mógł być na bieżąco z Twoimi klientami.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Optymalizacja strony www pod względem treści i zasad semantyki, jak również pod względem technicznym. Wszystko po to, aby strona była dobrze oceniana przez Google.

Unikalne teksty na stronę

Unikalne teksty

Jeśli nie posiadasz tekstów na stronę, możemy je dla Ciebie napisać. Starannie i atrakcyjnie opiszemy Twoje produkty lub usługi, napiszemy nowe lub przerobimy stare teksty optymalizując je pod SEO.

Serwer i domena dla strony www

Serwer i domena

Uruchomienie i skonfigurowanie strony www na wybranym przez Ciebie serwerze. Jeśli nie posiadasz domeny i serwera zajmiemy się rejestracją tych usług za Ciebie.

Zabezpieczenia na stronie www

Zabezpieczenia

Kładziemy duży nacisk na różne aspekty bezpieczeństwa stron internetowych. Zadbamy o to i odpowiednio zabezpieczymy Twoją stronę przed próbami ataków.

Wsparcie techniczne strony www

Gwarancja i wsparcie

Profesjonalna pomoc techniczna przy jakichkolwiek problemach z działaniem strony. Gwarancja 12 miesięcy dla każdego projektu. Wsparcie w obsłudze i rozbudowie strony.

Ostatnie realizacje

Projekt strony www Projekt strony www Projekt strony www Projekt strony www Projekt strony www Projekt strony www Projekt strony www Projekt strony www

Zobacz więcej

faq

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Ile czasu zajmuje wykonanie strony?

  Czas wykonania strony zależy od wielu czynników. Przeważnie mieści się w przedziale od 10-14 dni roboczych. Przy mocno rozbudowanych stronach, konieczności przygotowania wielu wersji językowych, dedykowanych rozwiązań przygotowanie strony może zająć kilka tygodni.

 • Co znajduje się w gwarancji i wsparciu technicznym?

  12 miesięczna gwarancja obejmuje naprawę wszystkich zgłoszonych problemów z funkcjonowaniem strony. Zarówno technicznych jak i związanych z obsługą. W ramach wsparcia technicznego oferujemy pomoc przy obsłudze strony (pomoc webmastera), oraz techniczną (pomoc administratora). Wsparcie w tej formie obejmuje do 1h pracy miesięcznie bezpłatnie przez 6 miesięcy. Opieka nad stroną dostępna jest przez 7 dni w tygodniu. Czuwamy nad poprawnością działania strony, jej bezpieczeństwem oraz widocznością w Google. Pomoc techniczna świadczona jest przez administratorów oraz webmasterów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu nasi klienci mają pewność że zawsze uzyskają fachową pomoc. Klientom potrzebującym stałej opieki nad stroną pod każdym względem i w szerszym zakresie udostępniamy kilka pakietów dopasowanych do potrzeb. Zobacz pakiety wsparcia technicznego.

 • Czy są jakieś limity w projekcie graficznym?

  Wykonujemy projekt bez limitów poprawek i zmian. Projekt graficzny strony tworzymy zawsze od podstaw i do uzyskania Twojego pełnego zadowolenia. Nie naliczamy dodatkowych opłat za jakiekolwiek zmiany w projekcie, nawet w funkcjonującej już roboczej wersji online.

 • Kiedy następuje rozliczenie i czy otrzymam fakturę?

  W większości przypadków rozliczenie jest na końcu projektu. Podchodzimy bardzo partnersko, nie wymuszamy zaliczek ani przedpłat. Musisz najpierw zobaczyć co możemy Ci zaoferować i jak się z nami współpracuje. Po zakończeniu projektu wystawiamy pełną Fakturę Vat. Oczywiście umożliwiamy również podpisanie umowy na wykonanie strony.

 • Nie mam treści na stronę

  To nie problem. Zajmiemy się również odpowiednim przygotowaniem treści na stronę. Posiadamy doświadczenie przy realizacji wielu projektów dla wielu branż, dzięki czemu jesteśmy w stanie napisać atrakcyjne treści nie tylko dla użytkowników strony, ale również dla wyszukiwarek. Współpracujemy również z copyrighterami, którzy są w stanie przygotować specjalistyczne teksty.

 • W jakich technologiach będzie wykonana strona?

  Strony tworzymy z użyciem technologii takich jak HTML5, CSS Less, PHP 7.x. Najnowsze i aktualne standardy dają gwarancję na szybkie, sprawne oraz bezproblemowe działanie strony na różnych urządzeniach i na wiele lat.

 • Optymalizacja SEO - co się w niej znajdzie?

  Optymalizacja SEO strony to szereg działań mających polepszyć jej ocenę przez wyszukiwarki pod względem treści jak i technicznym. W projekcie zapewniamy m.in: odpowiednie semantyczne ułożenie treści na stronie, przyjazne adresy url, minimalizację plików składowych strony oraz ich ograniczenie do niezbędnego minimum, optymalizacja grafik, unikalne tytuły i opisy dla każdej podstrony, automatyczne generowanie mapy strony, funkcje pamięci podręcznej i przekierowań.

 • Jak będę mógł obsługiwać treść na stronie?

  Praktycznie każda wykonana przez nas strona posiada system CMS. Jest to elastyczny, napisany w najnowszych technologiach system, bardzo prosty i wygodny w obsłudze a także dostępny w języku Polskim. Na koniec projektu zapewniamy pełne przeszkolenie z jego obsługi. Zawsze też można do nas napisać, zadzwonić, lub poprzez połączenie zdalne uzyskać pomoc w jego obsłudze bez dodatkowych kosztów. Na życzenie tworzymy również materiały video, z tutorialami dotyczącymi obsługi strony, co znacznie ułatwia późniejszą edycję.

 • Czy jest możliwość utworzenia wersji językowych?

  Tak jak najbardziej. System CMS umożliwia łatwy i stosunkowo szybki sposób na dodanie wersji językowych. Oczywiście możemy je dodać od razu przy tworzeniu strony lub w przyszłości.

 • Ile kosztuje wykonanie strony www?

  Na koszt wykonania strony internetowej składa się wiele czynników. To m.in jej rodzaj, ilość zakładek, funkcjonalności, wersje językowe. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie na podstawie krótkiego briefu lub podczas rozmowy / spotkania. Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza wyceny, który pozwali nam przedstawić wstępną ofertę: szybka wycena

Chciałbyś stworzyć coś wyjątkowego?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie telefon531 828 775

Szybka wycena