Sklepy internetowe

Projektowanie i tworzenie skepów internetowych

Nowoczesne sklepy internetowe dopasowane do potrzeb Twoich klientów

Tworzymy sklepy internetowe które są przyjazne dla użytkowników, są przejrzyste, intuicyjne, funkcjonalne. Pozwalają wygodnie kupić dowolny produkt. Tworząc sklep dbamy nie tylko o to aby ładnie wyglądał ale również szybko działał oraz był bezpieczny.

Nie zapominamy o SEO. Optymalizujemy ustawienia, wdrażamy rozwiązania wspomagające widoczność i zwiększające pozycję sklepu w wyszukiwarce.

W zależności od potrzeb i wymagań integrujemy sklep z różnymi zewnętrznymi systemami (płatności, dostawy, hurtowniami).

Oprócz aspektów technicznych pomagamy klientom w spełnieniu wymagań formalnych związanych z RODO oraz ustawą konsumencką. Współpracujemy z kancelarią specjalizującą się w zagadnieniach E-commerce, która jest w stanie przygotować dopasowaną i indywidualną dokumentację do każdego sklepu, a także przetestować go zgodnie z wymaganiami.

Przemyślane, starannie zaprojektowane, łatwe w zarządzaniu sklepy internetowe

Projekt graficzny strony www

Projekt graficzny

Użyteczny, dostępny i atrakcyjny projekt graficzny dopasowany do branży. Intuicyjny i prosty w obsłudze dla Twoich klientów. Pozwalający bez problemów przeglądać ofertę i zamawiać Twoje produkty.

RWD - strona responsywna

Wersja responsywna

Sklep zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Działający poprawnie na każdym urządzeniu. Zgodny z aktualnymi wytycznymi Google, dzięki czemu również lepiej oceniany przez algorytmy wyszukiwarki.

System CMS

System E-commerce

Prosty w obsłudze i zarazem rozbudowany system do zarządzania sklepem. Wyposażony w wszystkie niezbędne funkcjonalności pozwalające na sprawną obsługę zamówień, klientów i wysyłek.

Integracje z Social Media

Integracje

W zależności od potrzeb umożliwiamy integrację sklepu z wszystkimi najpopularniejszymi metodami płatności, dostawy, a także integrujemy sklep z zewnętrznymi serwisami jak np. allegro.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Zoptymalizujemy sklep pod względem SEO. Przygotujemy unikalne tytuły i opisy, zadbamy o odpowiednie nagłówki, przyjazne adresy i dane strukturalne. Zadbamy również o jego odpowiednią szybkość i wydajność.

Unikalne teksty na stronę

Teksty i opisy produktów

Jeśli nie posiadasz tekstów do sklepu, lub opisujących Twoje produkty możemy je dla Ciebie napisać. Starannie i atrakcyjnie opiszemy każdy produkt, co wpłynie pozytywnie na SEO i zachęci do zakupu.

Serwer i domena dla strony www

Serwer i domena

Uruchomimy i skonfigurujemy sklep na wybranym przez Ciebie serwerze. Jeśli nie posiadasz domeny i serwera zajmiemy się rejestracją tych usług za Ciebie. Wybierzemy odpowiedni pakiet w najlepszej cenie.

Zabezpieczenia na stronie www

Zabezpieczenia

Kładziemy duży nacisk na różne aspekty bezpieczeństwa. Zadbamy o to i odpowiednio zabezpieczymy Twój sklep przed nieautoryzowanym dostępem, próbami ataków oraz spamowaniem.

Wsparcie techniczne strony www

Wsparcie eksperckie

Zadbamy o aspekty techniczne Twojego sklepu. Pomożemy przy obsłudze i konfiguracji. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o jego działanie i aktualizacje. My się tym zajmiemy.

Ostatnie realizacje

Projekt sklepu internetowego Projekt sklepu internetowego Projekt sklepu internetowego Projekt sklepu internetowego
faq
 • Ile czasu zajmuje wykonanie sklepu?

  Czas wykonania sklepu zależy od wielu czynników. Przy niewielkich sklepach czas realizacji zajmuje przeważnie od 14-20 dni roboczych. W przypadku bardziej rozbudowanych projektów, z wieloma wersjami językowymi, nietypowymi rozwiązaniami, integracjami czas przygotowania może wynieść ponad miesiąc.

 • Co znajduje się w wsparciu technicznym?

  W ramach wsparcia technicznego oferujemy pomoc przy obsłudze sklepu (pomoc webmastera), oraz techniczną (aktualizacje silnika sklepu, motywów, modułów czuwanie nad bezpieczeństwem). Bezpłatnie oferujemy 3 miesiące pełnej pomocy technicznej i w obsłudze (licząc od daty uruchomienia sklepu). Wsparcie techniczne i opieka dostępna jest przez 7 dni w tygodniu. Cały czas czuwamy nad poprawnością działania sklepu, jego bezpieczeństwem oraz widocznością w Google. Pomoc techniczna świadczona jest przez administratorów oraz webmasterów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu nasi klienci mają pewność że zawsze uzyskają fachową pomoc. Dla klientów potrzebujących stałej opieki po okresie bezpłatnym umożliwiamy pomoc w ramach wsparcia dodatkowego wg. potrzeb i indywidualnych ustaleń.

 • Jak będzie wyglądał mój sklep?

  Motyw graficzny sklepu w zależności od potrzeb możemy wykonać od podstaw, lub oprzeć go o jeden z wielu dostępnych w oficjalnym kanale sprzedaży Prestashop. Niezależnie od wybranej opcji sklep zawsze przygotowany jest pod Twoje potrzeby i oczekiwania pod każdym względem.

 • Kiedy następuje rozliczenie i czy otrzymam fakturę?

  W większości przypadków rozliczenie jest na końcu projektu. Podchodzimy bardzo partnersko, nie wymuszamy zaliczek ani przedpłat. Musisz najpierw zobaczyć co możemy Ci zaoferować i sprawdzić jak z nami się współpracuje. Po zakończeniu projektu wystawiamy pełną Fakturę Vat. Oczywiście umożliwiamy również podpisanie umowy na wykonanie sklepu.

 • Nie mam zdjęć, opisów produktów do sklepu?

  To nie problem. Możemy je dla Ciebie przygotować. W zależności od potrzeb (zdjęcia, opisy) indywidualnie przygotujemy atrakcyjną dla Ciebie ofertę.

 • W jakich technologiach będzie wykonany sklep?

  Sklepy tworzymy w oparciu o znany i popularny system Prestashop. Uruchamiamy go zawsze na najnowszej dostępnej wersji tego oprogramowania.

 • Optymalizacja SEO - co się w niej znajdzie?

  Optymalizacja SEO sklepu to szereg działań mających polepszyć jego ocenę przez wyszukiwarki pod względem treści jak i technicznym. W projekcie zapewniamy m.in: odpowiednie semantyczne ułożenie treści na stronie, przyjazne adresy url, minimalizację plików składowych oraz ich ograniczenie do niezbędnego minimum, optymalizacja grafik, unikalne tytuły i opisy dla każdej podstrony, automatyczne generowanie mapy strony, funkcje pamięci podręcznej i przekierowań, oraz wiele innych działań optymalizacyjnych.

 • Jak będę mógł obsługiwać swój sklep?

  Sklepy oparte na Prestashop charakteryzują się prostą obsługą nie wymagającą znajomości skomplikowanych zagadnień technicznych. Zawsze wykonujemy pełną konfigurację, optymalizację oraz przeprowadzamy wnikliwe testy funkcjonowania, tak abyś mógł skupić się na sprzedaży i promocji swojego sklepu, a nie na martwił się o techniczne aspekty jego działania.

 • Czy jest możliwość utworzenia wersji językowych?

  Tak jak najbardziej. Oprogramowanie Prestashop umożliwia w prosty i szybki sposób dodanie wielu wersji językowych w dowolnym momencie.

 • Ile kosztuje wykonanie sklepu internetowego?

  Na koszt wykonania sklepu internetowego składa się wiele czynników. To m.in rodzaj wybranego motywu, niezbędne moduły, potrzebne grafiki, opisy, prace programistyczne, graficzne, przeróbki i integracje, wersje językowe. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie na podstawie krótkiego briefu lub podczas rozmowy / spotkania. Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza wyceny, który pozwoli nam w krótkim czasie przedstawić ofertę: przejdź do formularza

Chciałbyś stworzyć coś wyjątkowego?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie telefon kontaktowy531 828 775

Bezpłatna wycena