Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www

Skuteczne pozycjonowanie stron to szereg działań nad optymalizacją techniczną strony, jak również działań po za nią.

Dobrze przygotowana i zoptymalizowana strona internetowa to początek sukcesu.

W ramach naszej oferty zajmujemy się kompleksowymi usługami pozycjonowania lokalnego stron internetowych. Zaczynamy od analizy celu który chce się osiągnąć, następnie wnikliwie analizujemy stronę oraz przygotowujemy strategię działań.

Kolejnymi etapami są wdrażanie wybranych rozwiązań, oraz monitorowanie i raportowanie ich wyników.

Na bieżąco śledzimy zmiany w algorytmach wyszukiwarki, oraz stosujemy  najnowsze narzędzia, wspomagające naszą pracę.

Obecnie pozycjonowanie stron wygląda inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Dlatego ważne jest aby strategia działań uwzględniała te zmiany oraz potrafiła je skutecznie wykorzystać.

 


Jak pracujemy nad poprawieniem pozycji strony?

Audyt SEO

W ramach audytu sprawdzamy jak strona widoczna jest przez wyszukiwarkę. Analizujemy również jej strukturę, treści, linki które do niej prowadzą oraz szereg innych czynników, które wpływają na jej pozycję.

Przygotowanie strategii pozycjonowania

Na tym etapie ustalane jest między innymi to które z narzędzi marketingowych będą wykorzystywane przy promocji strony w sieci aby uzyskać określony cel.

Optymalizacja i wdrożenie

Po sprawdzeniu strony i przygotowaniu strategii na początku przystępujemy do działań optymalizacyjnych. Optymalizujemy nie tylko treść, tworząc unikalne wartościowe treści ale również modyfikujemy kod strony aby był zgodny z zasadami semantyki.

Optymalizujemy również stronę pod względem szybkości działania. Kolejnym krokiem jest budowanie skutecznej bazy wartościowych linków prowadzących do strony, oraz inne działanie mające na celu uzyskanie określonego celu.

Monitorowanie

Na bieżąco monitorujemy rezultaty wprowadzonych działań. "Trzymamy rękę na pulsie" aby w razie potrzeby korygować działania lub wdrażać odpowiednie rozwiązania. Całość monitorowania skupiona jest na spełnieniu określonego celu.


Szukasz skutecznych rozwiązań dla Twojej firmy z zakresu SEO / SEM?

Skontaktuj się z nami. Wypełnij krótki formularz.

Gwarantujemy:

  • Wysoką skuteczność pozycjonowania,
  • Proste zasady współpracy,
  • Pełną optymalizacje strony,
  • Bezpieczne metody pozycjonowania.

Po wysłaniu formularza sprawdzimy Twoją stronę, oraz doradzimy wybór najlepszego rozwiązania.

© 2013-2020 Nillo Design Studio - Projektowanie  i Tworzenie stron www Brzesko | Tarnów | Bochnia | Projektowanie graficzne

Polityka prywatności

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich. Dowiedz się więcej

Rozumiem