Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie lokalne stron www

Pozycjonowanie lokalne - skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów z Twojej okolicy

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozyskanie nowych klientów, prowadzisz firmę na rynku lokalnym: restaurację, warsztat samochodowy, salon urody, firmę budowlaną, usługową, handlową - ta oferta jest dla Ciebie!

W ramach tej usługi skupiamy się na wypromowaniu Twojej firmy w danej lokalizacji (lub lokalizacjach). Dzięki działaniom optymalizacyjnym na Twojej stronie i nie tylko sprawiamy, że Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna i kojarzona przez odbiorców na rynku lokalnym.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu dotrzesz do klientów, którzy realnie są zainteresowani Twoimi produktami lub usługami i poszukują ich w wybranych lokalizacjach.

Pozycjonowanie w tej formie zapewni Ci awans strony w wynikach wyszukiwania w relatywnie krótkim czasie, wypromuję Cię wśród lokalnych Klientów, zbuduje pozytywny wizerunek Twojej firmy.Zyskasz realną przewagę nad konkurencją.

 

Co zrobimy dla Ciebie podczas pozycjonowania?

Audyt SEO strony www

Wykonamy audyt strony

Podczas audytu sprawdzimy budowę oraz zwartość strony www. Wskażemy elementy, które warto poprawić, aby strona była lepiej oceniania przez wyszukiwarkę oraz uzyskiwała wyższe pozycje. Zweryfikujemy skąd i jakie linki do niej prowadzą.

Strategia SEO

Przygotujemy strategię działań

Na podstawie audytu strony, jej widoczności, branży, konkurencji oraz wspólnych ustaleń uwzględniających Twoje oczekiwania, przygotujemy strategię mającą na celu uzyskanie realnych efektów w możliwie krótkim czasie.

Optymalizacja SEO strony www

Zoptymalizujemy kod

Zajmiemy się optymalizacją kodu Twojej strony pod względem semantycznym, użyjemy odpowiednich tagów. Poprawimy również kwestie techniczne dotyczące szybkości działania, optymalizacji zasobów oraz każde inne mające wpływ na SEO.

Unikalne teksty SEO

Stworzymy unikalne teksty

Dobre teksty to podstawa. Przyciągają nie tylko użytkowników, ale również odpowiednio wpływają na SEO. Pozycjonując stronę dbamy o to, aby teksty były optymalne. Dobrze się je czytało, a także wpływały na pozycję strony.

Budowanie profilu linków

Zadbamy o dobre linki

Mocne, zdywersyfikowane linki prowadzące do strony to jeden z filarów skutecznego pozycjonowania. Starannie dobieramy linki, które będą linkować do strony, używając jedynie tych, które są sprawdzone i skuteczne.

Raportowanie wyników pozycjonowania

Będziemy raportować

Co miesiąc przygotujemy pełny raport dotyczący postępów w pozycjonowaniu strony na wybrane słowa kluczowe. Zapewniamy pełną transparentność naszych działań, bez ukrywania czegokolwiek.

Chciałbyś stworzyć coś wyjątkowego?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie telefon kontaktowy531 828 775

Bezpłatna wycena