Pakiet dla nowych firm

Reklama dla nowych firm

Założyłeś nową firmę lub prowadzisz ją od niedawna?

Chciałbyś zwiększyć ilość nowych klientów?

Nie posiadasz swojej strony www, a w internecie jest mało informacji o Twojej firmie?

Jeśli odpowiedź na jedno z powyższych pytań jest twierdząca, zapoznaj się z pakietem, który przygotowaliśmy! W pakiecie zawarliśmy starannie wybrane elementy, które pomogą Ci na starcie, lub też przy rozwoju Twojej firmy.


Co otrzymasz w gotowym pakiecie reklamowym
dla Twojej firmy?

projektystroninternetowych

Firmowa strona www - projekt, wdrożenie, wsparcie

Wykonana od podstaw zgodnie z aktualnymi trendami i technologiami, wyposażona w wszystkie niezbędne funkcjonalności. Estetycznie wykonana i łatwa w obsłudze dla użytkowników.


identyfikacjawizualna

Projekty identyfikacji wizualnej

Wykonamy m.in projekt graficzny logotypu Twojej firmy, projekt graficzny wizytówki, ulotki, papieru firmowego, a także projekty na potrzeby Social Media.


Social Media

Stworzymy dla Ciebie profesjonalne profile w Social Media, aby Twoja firma była w nich obecna, i mogła być na bieżąco z obecnymi jak i nowymi klientami.


wizytowka-google

Wizytówka w Google

Zweryfikujemy Twoją firmę w Google i stworzymy profesjonalną wizytówkę Twojej firmy. Dzięki czemu Twoja firmy widoczna będzie na mapach google, ale także zyska dostęp do nowych narzędzi ważnych z punktu widzenia wyszukiwarki, jak również dla Twoich klientów.


adwords

Kampania Google Adwords

Przygotujemy kampanie reklamową w Google Adwords. Dzięki niej dotrzesz szybko do nowych klientów z swoimi usługami lub produktami.


wizytowka

Wydruk wizytówek

W pakiecie otrzymasz 1000 szt wizytówek dwustronnych w pełnym kolorze. Druk w wysokiej jakości premium, dwustronnie foliowany, w najlepszej dostępnej na rynku technologii.


ulotka

Wydruk ulotek

Dodatkowo zaoferujemy Ci wydruk 1000 szt ulotek w formacie A6, w jednej z dwóch wersji papieru: premium błysk lub elegancki mat. Wysoka jakość bez kompromisów.

Zainteresowała Cię oferta?

zadzwoń

+48 531 828 775

zostaw wiadomość

formularz kontaktowy

© 2013-2019 Nillo Design Studio - Projektowanie  i Tworzenie stron www Brzesko | Tarnów | Bochnia | Projektowanie graficzne

Polityka prywatności

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich. Dowiedz się więcej

Rozumiem