PAKIET REKLAMOWY DLA NOWYCH FIRM

Branding Twojej firmy

Założyłeś nową firmę lub prowadzisz ją od niedawna?

Chciałbyś zwiększyć ilość nowych klientów?

Nie posiadasz swojej strony www, a w internecie jest mało informacji o Twojej firmie?


Jeśli odpowiedź na jedno z powyższych pytań jest twierdząca, zapoznaj się z pakietem, który przygotowaliśmy! W pakiecie zawarliśmy starannie wybrane elementy, które pomogą Ci na starcie, lub też przy rozwoju Twojej firmy.


Co otrzymasz w gotowym pakiecie usług?

Firmowa strona www - projekt, wdrożenie, wsparcie

Strona internetowa przygotowana od podstaw, nie z szablonu czy generatora. Strona www jest wizytówką Twojej firmy w internecie, dlatego też musi być zrobiona profesjonalnie i rzetelnie, tak abyś mógł przyciągać nowych klientów na Twoje produkty czy usługi. Wyposażona we wszystkie niezbędne funkcjonalności, estetyczny wygląd a także spełniająca aktualne wymagania techniczne. Zajmiemy się również jej uruchomieniem na serwerze, zabezpieczeniem, a także konfiguracją domeny i skrzynek pocztowych. Zajmiemy się również bezpłatnym wsparciem technicznym przez minimum 12 miesięcy, abyś mógł zająć się rozwojem swojej firmy i nie martwić się o działanie Twojej strony!


Projekty identyfikacji wizualnej

Wykonamy m.in projekt graficzny logotypu Twojej firmy, projekt graficzny wizytówki, ulotki, papieru firmowego, a także projekty na potrzeby Social Media.


Social Media

Stworzymy dla Ciebie profesjonalne profile w Social Media, aby Twoja firma była w nich obecna,
i mogła być na bieżąco z obecnymi jak i nowymi klientami.


Wizytówka w Google

Zweryfikujemy Twoją firmę w Google i stworzymy profesjonalną wizytówkę Twojej firmy. Dzięki czemu Twoja firmy widoczna będzie na mapach google, ale także zyska dostęp do nowych narzędzi ważnych z punktu widzenia wyszukiwarki, jak również dla Twoich klientów.


Kampania Google Adwords

Przygotujemy kampanie reklamową w Google Adwords. Dzięki niej dotrzesz szybko do nowych klientów z swoimi usługami lub produktami.


Wydruk wizytówek

W pakiecie otrzymasz 1000 szt wizytówek dwustronnych w pełnym kolorze. Druk w wysokiej jakości premium, dwustronnie foliowany, w najlepszej dostępnej na rynku technologii.


Wydruk ulotek

Dodatkowo zaoferujemy Ci wydruk 1000 szt ulotek w formacie A6, w jednej z dwóch wersji papieru: premium błysk lub elegancki mat. Wysoka jakość bez kompromisów.


Pakiet Firma+


  • Strona www, Hosting, Domena
  • Projekt Logo, Wizytówki, Ulotki, Papieru Firmowego,
  • Wizytówka Google,
  • Integracja Social Media,
  • Kampania Adwords,
  • Wydruk 1000 wizytówek,
  • Wydruk 1000 ulotek.

cena: 949 zł netto

1149zł netto

Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość, lub zadzwoń aby porozmawiać o Twoim projekcie

lukasznowak.png

Kontakt ze specjalistą:

inż. Łukasz Nowak
Opiekun klienta / Doradca ds. Projektów

+48 531 828 775


W ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą!