O nas

Nillo Design Studio

Nillo Design Studio - usługi reklamowe dla Twojej firmy

Od ponad 5 lat specjalizujemy się w profesjonalnych usługach reklamowych dla firm na terenie całej Polski.

Pierwszym działem jest dział projektowania, tworzenia oraz wdrażania stron internetowych.

W ramach tego działu zajmujemy się tworzeniem projektów  internetowych: stron www oraz sklepów internetowych.

Każdy projekt internetowy tworzony jest zawsze od podstaw, uwzględniając potrzeby klienta, jego branżę, ofertę usług i produktów, aktualną widoczność w internecie, a także cele które są stawiane projektowi.

Dział ten zajmuje się również optymalizacją oraz pozycjonowaniem stron internetowych, a także aktywnym supportem technicznym.

Drugim naszym działem jest dział projektowania graficznego. Tutaj zajmujemy się przygotowaniem graficznym projektów na potrzeby druku, identyfikacji wizualnej  jak i reklamy internetowej. Zaprojektowane materiały zlecamy również do realizacji w zaprzyjaźnionych drukarniach.

Dajemy Ci nasze doświadczenie i wiedzę, a także gwarancję, że projekt spełni Twoje oczekiwania, a współpraca z nami będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Pracujemy z pasji i zamiłowania do tego co robimy.


Referencje wystawione przez naszych klientów

 Wysoki poziom obsługi naszych klientów jest dla nas priorytetem. Nie tylko w trakcie pracy nad projektem. Fachowo pomagamy klientom i służymy naszą wiedzą  także po jego uruchomieniu.

Blanka Trzcińska - Koci Hotelik Warszawa

"Strona wykonana idealnie wg moich sugestii, wyśmienity kontakt zarówno podczas tworzenia, jak i już po wykonaniu projektu. Otrzymałam również wiele bardzo wartościowych porad odnośnie pozycjonowania i reklamy. Z czystym sercem gorąco polecam :)"

Renata Zima - Studio Urody BeuPoint Tarnów

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy Nillo Desing Studio. Pan Łukasz zaprojektował da mnie stronę internetową. Doceniam zaangażowanie, otwartość na sugestie klienta, uczciwość, dobre wyczucie estetyczne, kreatywność, wysoką kulturę osobistą i umiejętność łatwego komunikowania się z klientem. Serdecznie polecam Nillo Desing Studio jako dobrego twórcę i wykonawcę stron internetowych. Dziękuje! :) Renata Zima Studio Urody beUpoint.

Sylwia Biedrończyk - Gościniec Tenczyn

"Z pełną świadomością polecam!!! Profesjonalnie i sumiennie zrobione każde zlecenie. Pan ŁUKASZ uprzejmy i godny polecenia każdemu"

Karolina Pajka - Beauty Project Kraków

"Pan Łukasz zrobił dla mnie www, reklamy, grafikę na banery, bony podarunkowe itd. Znosił dzielnie moje marudzenie i wieczną zmianę moich wizji i pomysłów (sorry P. Łukaszu) jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która ciągle trwa. Polecam serdecznie ;)"

Zespół Bugzy.pl

"Polecamy NILLO jako profesjonalnego partnera z zakresu przygotowania sklepu online. Bardzo dobry kontakt podczas realizacji. Znajomość bieżących trendów i najnowszych rozwiązań marketingowych."

Szymon Dąbrowski - Eco Serwis Wrocław

"Pełen profesjonalizm!!! Miałem okazje współpracować z Panem Łukaszem z Nillo. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu. Pan Łukasz z wielką cierpliwością narzucał kolejne zmiany na stronie www, ulotkach, wizytówkach oraz kartach klienta, które wynikały z moich nowych pomysłów. Jestem Bardzo zadowolony ze współpracy!!! Będę polecał każdemu!!!! No i ta kompleksowość w jednym miejscu zrobiłem praktycznie wszystko co chciałem!!! Strzał w 10! Nie mogłem lepiej wybrać!

Andrzej Wójcikiewicz - Kancelaria Adwokacka Kraków

"Serdecznie polecam usługi w zakresie projektowania stron www przez Studio Reklamy Nillo. Firmie Pana Łukasza zleciłem stworzenie strony internetowej swojej Kancelarii - www.wojcikiewicz.eu, z której efektów jestem bardzo zadowolony. Co urzekło mnie najbardziej to cierpliwość właściciela w uwzględnianiu wszelkich uwag i wskazówek w procesie jej tworzenia oraz służenie radą w zakresie najkorzystniejszego jej wyglądu. A poza tym, co równie istotne wszystko zostało wykonane w przystępnej i konkurencyjnej cenie. "

Zuzanna Czarnowska - Przedszkole RamTamTam Warszawa

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Usługi są profesjonalne, szybko realizowane a strony są estetyczne, dopasowane do tematyki oraz wykonywane w przesympatycznej atmosferze. Można liczyć na pomoc nawet już po finalizacji projektu. Bardzo polecam!!! "

Tomasz Wroński - Kierownik Centrum Szkoleniowego CSK Tarnów

"Profesjonalne wykonanie strony www. Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnego w Tarnowie, całkowite zaangażowanie w projekt, kompleksowa pomoc administracyjno - techniczna w prowadzeniu strony oraz social media. POLECAMY!!! "

Elżbieta Bednarz - Salon Urody Lilia Beauty Kraków

"Jestem mega zadowolona z wykonanej strony dla mojego salonu kosmetycznego .Bardzo dobry kontakt,,super wsparcie techniczne od samego poczatku ,Polecam,polecam,"

Trochę liczb :)


ponad 160

projektów stron internetowych

ponad 5 000

na potrzeby reklamy internetowej oraz druku materiałów reklamowych

ponad 240 klientów

dla których pracowaliśmy

© 2013-2019 Nillo Design Studio - Projektowanie  i Tworzenie stron www Brzesko | Tarnów | Bochnia | Projektowanie graficzne

Polityka prywatności

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej

Rozumiem