ilekosztujestrona.jpg

Ile kosztuje strona internetowa?


Jeśli zastanawiasz się nad tym ile będzie kosztować wykonanie profesjonalnej strony internetowej dla Twojej firmy, wypełnij krótki formularz, który pozwoli nam przedstawić Ci dopasowaną ofertę wykonania strony www.

Nie zależnie od tego jakiej potrzebujesz strony dla swojej firmy, każda wykonana przez nas strona internetowa posiada określone funkcjonalności czy dodatki, które są w standardzie i nie musisz za nie dopłacać:

  • Projekt graficzny - przygotowywany zawsze od podstaw, z wykorzystaniem profesjonalnych zdjęć stockowych,
  • System CMS - elastyczny, szybki i prosty w obsłudze - możliwość dodania dowolne miejsce na stronie dowolnej treści, która dopasuje się automatycznie. Pakiet niezbędnych modułów, które sprawią że edycja Twojej strony będzie dla Ciebie przyjemnością,
  • Responsive Web Design (RWD) - strona zoptymalizowana pod urządzenia mobilne. Według aktualnych standardów Google,
  • SEO - optymalizacja strony pod wyszukiwarki, zarówno pod względem semantycznym, jak i szybkości działania. Ważne aby strona nie tylko była, ale też widzieli ją w wyszukiwarce Twoi klienci,
  • Optymalizacja techniczna - ładny wygląd to nie wszystko! Strona optymalizowana pod względem szybkości działania, posiadająca zaawansowane funkcje przyspieszające jej działanie, oraz gwarantujące poprawne funkcjonowanie na różnych systemach i przeglądarkach,
  • Integracja Social Media - gotowe rozwiązanie integracji Twojej strony  z popularnymi mediami społecznościowymi,
  • Wdrożenie - strona uruchomiona, skonfigurowana, zabezpieczona na docelowym serwerze i pod docelową domeną,
  • Szkolenie i wsparcie techniczne - nauczymy Cię obsługi systemu CMS, a także zapewnimy wsparcie techniczne i opiekę nad stroną przez minimum 12 miesięcy, abyś nie musiał martwić się o jej funkcjonowanie.

Nie oferujemy pakietów wykonania, przez które musisz zastanawiać się czy kupić mniejszy czy większy, i wybierać czy z czegoś zrezygnować czy nie.

Liczy się dla nas Twoje zadowolenie i korzyści jakie możesz zyskać z dobrze wykonanej strony internetowej Twojej firmy. Oferujemy Ci wykonanie strony internetowej kompleksowo, zgodnie z aktualnymi trendami, według aktualnych technologii oraz standardów.

Wyposażonej w wszystko to co niezbędne aby Twoja firma dobrze reprezentowała Cię w internecie, pozytywnie wpływała na odbiór przez Twoich klientów, a także zachęcała do  skorzystania z Twojej oferty usług czy produktów.


Formularz indywidualnej wyceny strony www

Wypełnienie go zajmie Ci niespełna 2 minuty


Wycenę wykonania otrzymasz do 2 godzin na podany w formularzu adres e-mail. Jeśli nasz specjalista będzie potrzebował większej ilości informacji aby rzetelnie wycenić projekt skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

* - oznacza pola wymagane